meaning and time

her günün birbirinin aynı olması kadar öldürücü bir şey yok, değiştirmek için gayretim yok, ziyan olan bu günlerin telafisi de yok... bir uzman görüşü, en azından elbiselerinizin rengini değiştirin!8 yorum:

 1. iki günü aynı olan ziyandadır,diyor ya İslam peygamberi..öyle gerçekten.ama hepimizin böyle günleri oluyor bu da gerçek..evet hiç olmazsa elbiselerimizin rengini değiştirelim..bazen benim evdeki eşyaların yerini değiştirdiğim oluyor..eşim çok şikayetçi:)bir gün masa orada bir gün burada..ama bir tebdil ve bir ferahlık geliyor bazen;) mutlu günler dilerim..bu arada,resimler harika:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. tesekkurler deniz zehra. sizin blogunuz iyi geldi bugun bana...

   Sil
 2. Ne kadar ilginç olmuş ve bir okadar da yaratıcı.. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. degil mi. kitaplari duvarin onuna dizip sonra bayayasim geldi bugun... cok etkileyici.

   Sil
 3. bazen mutlulukla karsiladigimiz degisimlerin, biz hic fakinda olmasak da bir baslangic, olusum, olgunlasma döneminin sonunda tamamlanarak karsimiza ciktigini unuturuz. okudugumuz bir cümlenin, gördügümüz bir fotografin, yüzümüze vuran rüzgarin, hep yanimizdan gecip gittigini düsünürüz ancak bizimle kalmaya, bizi icten ice dönüstürmeye devam ederler.

  simdi bunlari yazarken kendi kendime 'gercekten öyle mi' diye soruyorum, evet birbirini tekrar eder gibi gorunuyor günler, bizi hareketsiz birakiyor, elimiz hicbir ise gitmiyor ama bizim aklimizin almayacagi o büyük düzen islemeye, bizi ve her seyi degistirmeye devam ediyor.

  diyecegim o ki, asmayin suratinizi.

  YanıtlaSil
 4. hahhaahahaa :) doru bazen elbisemin rengi bile aynı oluyor sürekli. siyah mesela..
  birşeylerden sıkılıp da o şeyleri değiştirme azminde bulunmamaktan nefret ediyorum. hep yaptığım şey..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. en azindan günes gorsek. belki bir parca enerji verecek.

   Sil